iPhone 13 Pro ( I përdorur )

95,000L100,000L

iPhone 13 Pro vjen me një sistem kamere shumë herë më të fuqishëm, çipin më të shpejtë të smartfonëve në botë, jetgjatësi të madhe baterie dhe ekran Super Retina XDR.

Ngjyra, Memoria
Perzgjidhni Opsionet/ Perzgjidhni Opsionet

95,000L100,000L

  • Blue
  • Gold
  • Graphit
  • Green
  • Silver
Perzgjidh nje opsion
Perzgjidh nje opsion
Blue
Gold
Graphit
Green
Silver
128GB
1Tb
256GB
512GB
Clear
Shto ne Shporte
SKU: N/A Kategoria

Pershkrimi i Produktit

 

Përshkrim

 

Additional Information

Ngjyra

, , , ,

Memoria

, , ,

Kthehu ne Krye